Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiary
Autor Wiadomość
Nate
Demon


Karta Postaci
Relacje

Tyle na ile wygląda

Dupa Mort'a

Dupa

Urok osobisty


Mort jest najlepsza i ją bardzo kocham

Wysłany: 2016-05-25, 20:39   Wymiary


Wymiar Ludzi (Ziemia)


Opis: Zwykły świat roku 2016. Rozwinięte budownictwo, technologia oraz nieznana dla większości zwykłych mieszkańców magia. Występują tu wszystkie pory roku, mamy pustynie piaskowe, lodowe, ale mamy też klimat umiarkowany.
Struktura: Wymiarem kierują rządy poszczególnych krajów, w których przewodnictwo mają - Stany Zjednoczone, Rosja, Japonia, Kanada, Australia, Francja, Republika Południowej Afryki i Wielka Brytania. Klany i organizacje działające w tym wymiarze odpowiadają bezpośrednio przed rządem USA.
Ustrój: Każdy kraj posiada własny (większość jest Demokratycznych).


Wymiar Demonów (Piekło)


Opis: Wymiar pokryty połaciami pustyni i wieloma wulkanami, a także ognistymi rzekami. Zaschnięta gleba, tylko w niektórych miejscach zdolna jest jeszcze uprawa jakichkolwiek roślin. Dominuje architektura kamienna i wznoszenie budowli z piaskowców, ze wsparciem zaschniętej magmy. Powietrze jest tu bardzo trudne do oddychania i wszędzie czuć zapach siarki, na który mieszkańcy wymiaru demonów już się uodpornili. Nie występuje tutaj zima ani jesień, a temperatura nigdy nie jest mniejsza niż piętnaście stopni Celsjusza.
Struktura: Wszystkie klany i organizacje odpowiadają przez jedynym władcą wymiaru demonów - Khanem Wielkim. Siedziba Imperatora znajduje się w Protodermis. Drugie największe miasto wymiaru to Aegeris. Chaosrealm jest wielkim więzieniem, a także placem treningowym wojsk Khana.
Ustrój: Monarchia Absolutna / Chaosrealm - Władza Generałów Khana Wielkiego


Wymiar Zmiennokształtnych (Azyl)


Opis: Wymiar ten cechuje się integracją z naturą, co widać na każdym kroku. Gleby są tu żyzne, a większość miejsc została stworzonych naturalnie. Nieznana jest tu elektryczność, proch czy technologia komputerowa. Powietrze jest tu najczystsze ze wszystkich wymiarów. Większość budowli wzniesionych jest z kamienia, głównie z marmuru. Znajduje się tu wiele wodospadów, 85% powierzchni stanowią zbiorniki wodne. Klimat jest tu bardzo zrównoważony, idealne do rozwoju fauny i flory. Zimy nie są mroźne, a lata nie są upalne. Właściwie można powiedzieć, że naprzemiennie panuje tu tylko wiosna i jesień.
Struktura: Królestwo Majabani zarządza 72% kontynentu, Republika Zival zajmuje pozostałe lądowe tereny wymiaru. Współpracują ze sobą i przyglądają się z boku wydarzeniom w pozostałych wymiarach. Majabani stawia na rozwój kultury, a Zival stał się azylem dla zbłąkanych dusz Nieumarłych i weteranów wojennych, którzy mogą odnaleźć tutaj spokój.
Ustrój: Królestwo Majabani - Dziedziczna Monarchia Konstytucyjna / Republika Zival - Republika


Wymiar Nieumarłych (Więzienie)


Opis: Jest to wymiar wygnańców, ukaranych przez rząd Nieśmiertelnego, którzy w jakiś sposób narazili się władzy. Nie ma tutaj tak naprawdę nic poza jednym miastem, w którym osiedlili się Ci, którzy nie zdecydowali się na poszukiwanie sił życiowych w innych wymiarach. Panuje tutaj stała temperatura 13 stopni Celsjusza. Nie ma podziału na pory roku, nie ma żadnych zjawisk pogodowych takich jak śnieg, grad, mgła czy deszcz. Wieje tu tylko chłodny wiatr. Właściwie jest to ogromna wyspa, która otoczona jest wielkim, o nieskończonej głębokości kanionem.
Struktura: Brak jakiejkolwiek, jedynie wybrani Nieumarli potrafią uciec z tego wymiaru, próbując szczęścia w organizacjach czy też Republice Zival.
Ustrój: Brak jakiegokolwiek.


Wymiar Rządu Naczelnego (Raj)


Opis: Wymiar mlekiem i miodem płynący. Klimat ma bardzo podobny do ziemskiego, z tym, że nie doświadczymy tutaj ani huraganów, ani tsunami, ani innych poważnych katastrof naturalnych. Wszystko jest tu kontrolowane przez Nieśmiertelnego - władza, pogoda, a nawet mieszkańcy. Można dostać się tu tylko za pozwoleniem światowej szlachty. Z reguły portale do tego wymiaru są zamknięte.
Struktura: Nieśmiertelny rządzi wszystkim. Ma pod sobą kilka innych ważnych osób, które są oddelegowane do kontroli konkretnych wymiarów, osób czy też ugrupowań takich jak klany czy organizacje. Z reguły jednak Nieśmiertelny wie o wszystkim istotnym co dzieje się w konkretnym wymiarze (zmiana na tronie wymiaru demonów, wybory na prezydenta w rządzie USA, etc).
Ustrój: Teokracja (Bóg - Nieśmiertelny, Namiestnicy - Szlachta)

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Styl został dostosowany do przeglądarki Chrome. Styl oraz wygląd forum zostały zaprojektowane przez Mort'a. Wszelkie prawa zastrzeżone.