Poprzedni temat «» Następny temat
Nathaniel Greed
Autor Wiadomość
Nate
Demon


Karta Postaci
Relacje

Tyle na ile wygląda

Dupa Mort'a

Dupa

Urok osobisty


Mort jest najlepsza i ją bardzo kocham

Wysłany: 2016-07-04, 21:12   Nathaniel GreedInformacje Ogólne


Imiona: Nathaniel Samael Gabriel
Nazwisko: Greed
Pseudonim:* Yaksha
Wiek: 516 lat
Rasa: Demon
Płeć: Mężczyzna
Zawód: Mag/ Właściciel klubu nocnego
Organizacja/Klan: Klan Najemniczy
Miejsce Zamieszkania: Las Vegas / własny apartament nad klubem
Rodzina:

Część Opisowa


Wygląd/Znaki Szczególne:
190 centymetrów wzrostu i 85 kg wagi- są to podstawowe liczby do określenia postury Nathaniela. Na swoim umięśnionym ciele posiada liczne tatuaże:rękaw , a także najważniejszy znajdujący się bezpośrednio na jego lewej piersi . Do kompletu dorzucono liczne blizny, które mężczyzna zdobył w ciągu setki lat wojen. Najbardziej charakterystyczną z nich jest ta przecinająca cały tors od prawego ramienia do lewego biodra.
Ponadto jego lewe ucho posiada kolczyk w postaci małej fioletowej czaszki na łańcuszku.
Co do najczęstszego ubioru to można do tego zaliczyć czarną, lekko wytartą ramoneskę, koszulę w kratę narzuconą na koszulkę jednego z jego ulubionych zespołów, bawełniane spodnie oraz czarne conversy.

Charakter:
Nathaniel to osoba, która bardzo wiele doświadczyła w swoim długim życiu. Każdy mógłby pomyśleć, że z powodu czasu i obserwacji tego co działo się przez setki lat jest on bardzo ponurym człowiekiem. Nic bardziej mylnego! Nathaniel to jedna z najpogodniejszych osób jakie można spotkać na tym świecie. Ten wieczny leniwiec zdaje się żyć bez trosk. Całe dnie spędzić mógłby na oglądaniu telewizji w swoim dresie, spuszczaniu wpierdolu niemiłym klientom, a także popijaniu whiskey- bez coli. Całokształt powierzchownego zachowania Nathaniela powoduje, że ludzie przyczepiają mu plakietkę sprośnego faceta po 30, który prowadzi swój klubik nocny, aby pieprzyć laski za darmo, a nawet na nich zarabiać. Trochę jest w tym prawdy- Nate zawsze lubił otaczać się pięknymi, młodymi kobietami. Kto wie, może było to spowodowane brakiem matki we wczesnym stopniu rozwoju? Musiało być jednak coś co zachęcało kobiety do przebywania w jego towarzystwie. Można było dojść do tego dopiero po dłuższym poznaniu mężczyzny. Zacznijmy od tego, że mężczyzna roztaczał wokół siebie otoczkę zaufania i sprawiał wrażenie protektora. Każdą kobietę, która pracowała w jego renomowanej placówce traktował bardziej jak kogoś bliskiego, aniżeli dziewczynkę, która ma zarabiać dla niego pieniążki. Więzi międzyludzkie były dla niego bardzo ważne toteż zawsze gotów był bronić bliskich. Pokazywał to chociażby wtedy kiedy jakiś zdesperowany klient nie potrafił zaakceptować słów odmowy ze strony pracownicy. Dzięki temu ludzie przebywający w jego towarzystwie, a zwłaszcza pracownice czuły się bardziej jak w domu, o co zawsze dbał chociażby poprzez wspólne śniadania.
Inteligentny mężczyzna, który potrafi zasłonić swoich bliskich własnym ciałem kiedy wymaga tego sytuacja to w końcu rzadkość.

Historia:
Życie młodego demona nie należy do tych najciekawszych, a co za tym idzie wartych opowiadania. Warto jednak wspomnieć o tym, że Nate urodził się 13 dnia pierwszego miesiąca 1500 roku nowej ery. Bękart ze slumsów, który nawet nie poznał swoich rodziców od samego początku musiał starać się przeżyć na własną rękę. Tak mijały lata, a w przeżyciu pomagały mu jego wyjątkowe zdolności. Zapewne też dzięki temu jego życie tak diametralnie się zmieniło.
Ze wszystkich wydarzeń w swoim młodzieńczym życiu chłopak zapamiętał jedno- to kiedy stojąc naprzeciwko ówczesnego Pana wymiaru demonów zaprezentował drzemiącą w nim moc piorunów. Zdumiony drzemiącym w chłopaku potencjałem postanowił przygarnąć go pod swoje skrzydła i wychować niczym swoje własne dziecko- wiedział bowiem, ze dzięki temu ogromowi mocy będzie on w stanie w przyszłości przysłużyć się znacznie wymiarowi demonów- nie zdawał sobie wtedy sprawy z konsekwencji swoich czynów.
W ciągu kolejnych lat każdy dzień życia chłopca przepełniony był morderczymi treningami, których celem było stworzenie z niego wojownika idealnego, oddanego żołnierza, który dla swego Pana gotów będzie oddać życie- życie, które opłacone będzie wpierw duszami tysiąca przeciwników. Coś jednak było nie tak- coś co spowodowało, że pierworodny Pana wymiaru – Khan- żywił do młodzieńca szczerą nienawiść, zapowiadając mu rychłą śmierć z jego ręki.
380 lat- tyle czasu minęło od początku naszej historii. W tym czasie Nathaniel wyrósł na zaiste potężnego mężczyznę. W tym czasie nadano mu również nazwisko „Greed”, które symbolizować miało jego chciwość względem życia i wzrostu w siłę. Otrzymał on również pozycję generała i jednego z członków straży przybocznej nowego Pana wymiaru- Khana Wielkiego. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo. Zaniepokojony szybkim wzrostem siły Nathaniela Khan zdecydował się zlikwidować młodzieńca. W końcu dawny Pan wymiarów już opuścił ten świat, a jedynie on mógł bronić Nathaniela przed swoim synem.
Wiekopomną noc Gabriel pamięta doskonale. Ze snu zbudziło go echo kroków zbliżających się do jego komnaty. Młodzieniec od lat przeczuwał, że nadchodzi kres jego kariery jako przyboczny władcy. Ucieczka planowana przez tygodnie jednak spaliła na panewce- nie spodziewał się on bowiem, że osoby, które przybędą go pojmać również będą generałami, a wśród nich znajdzie się sam Revan. Wywiązała się krótka walka, której jednak mężczyzna wygrać nie mógł- trzech generałów, a każdy z nich prawie na takim samym poziome mocy jak on.
Pierwsze co Nate poczuł po przebudzeniu to ogromny ból głowy. Odzyskanie zmysłów zajęło mu chwilę, ale nawet to nie polepszało jego obecnej sytuacji. Znajdowali się w jakieś podziemnej krypcie pełnej starych run, wszędzie unosił się smród gówna i trupów. Unieruchomiony przez trzech generałów nie miał on możliwości wykonać żadnego innego ruchu poza podniesieniem głowy.. Uwierzcie mi, po zrobieniu tego wolałby z powrotem zemdleć. Jego oczom ukazał się bowiem rozwścieczony Khan. Wkurwiony jak sto pięćdziesiąt zaczął wyzywać Nathaniela, opowiadać jak od dekad marzyło tym dniu kiedy w końcu będzie mógł skosztować jego energii, kiedy w końcu będzie mógł rozerwać jego ciało i nakarmić nim piekielne psy. Nate wiedział jednak o tym, o czym Khan najwyraźniej nie wiedział. Dawny władca przekazał młodzieńcowi wiedze o tajemnym rytuale wchłaniania energii- za pomocą tego rytuału możliwe było pochłonięcie energii swojego wroga. Wymagane jednak było pewne poświęcenie- polegało ono na oddaniu do tego rytuału trzech podobnych energii do pochłanianego, przy czym osoby te musiały być całkowicie oddane prowadzącemu rytuał…
Khan wypowiedział rozpoczynające słowa, a w tym samym czasie Nate’a oraz generałów oplotły eteryczne łańcuchy, które coraz to bardziej zaczynały się zaciskać na ich ciałach… Ich energia zaczęła być wyciągana z ich ciała i umieszczana w kontenerze, którym był sam Khan. Mijały sekundy, minuty, a młodzieniec czuł jak jego energia ucieka z ciała, jak słabnie… W tym momencie promyk nadziei zaświecił nad Nathanielem. Chłopak był przekonany, że jego moc z pośród ich czwórki jego największa, a co za tym idzie najwięcej jej pozostało do wchłonięcia. Biorąc czysto matematycznie pod uwagę, że energia każdego z nich jest wyciągana w takim samym stopniu to musiało to oznaczać, ze w momencie kiedy z pozostałej trójki magia już uleci to demon będzie miał jej jeszcze trochę w zapasie… Wystarczyło czekać na ten moment..
Po około 3 godzinach pochłaniania energii Nate poczuł, że uściski generałów zaczynają się luzować, nie można było przepuścić takiej okazji. Szybkim ruchem Nathaniel wyrwał z uścisku swoją lewą rękę, a następnie chwycił za medalion, który zawieszony miał na szyi. W ciągu chwili w jego dłoni pojawił się sztylet. Nikt z obecnych nie miał czasu na reakcję- nawet wtedy kiedy podłoga zalała się krwią jednego z generałów pozostali nie mieli dość siły w sobie, aby powstrzymać Nathaniela. Minęła kolejna sekunda, a drugi generał również leżał na ziemi z poderżniętym gardłem. Pewny swojego chłopak na chwilę opuścił gardę i to był jego błąd. Dosłownie w tej samej chwili poczuł jak zimna stal przebija go od strony pleców. Był to Revan, który pomimo wyczerpania wciąż był zdolny się poruszać. Z ust Nate’a wypłynęła krew, nie było możliwości kontynuowania walki w tym stanie. Patrząc bezpośrednio w oczy Revana chłopak rozpłynął się w eterze… Wykorzystując resztki swojej mocy chłopak zmienił się w żywą błyskawicę. Wszystko po to, aby dostać się do teleportu między-wymiarowego. Mdlejąc przekroczył barierę.
Nathaniel trafił do świata ludzi- słabych istot, które żyły w zupełnie innych warunkach i z wykorzystaniem drastycznie różniących się wzorców. Na wpół żywy znaleziony on został przez człowieka imieniem Egidio z rodziny Nero. Mężczyzna pomimo tego kim był Nathaniel zdecydował się przygarnąć do swojego domu i pozwolić mu wydobrzeć. Mijały lata, a między mężczyznami nawiązało się coś więcej niż przyjaźń. Zostali oni dla siebie kimś pokroju braci. Egidio w pewnym momencie uznał Nathaniela nawet za członka Familii Nero co symbolizować miał tatuaż na jego piersi. Mężczyźni przeżyli wiele w swoim wspólnym życiu, Nate był świadkiem założenia przez Edigio rodziny, a także narodzin jego syna, a później wnuka. Demon okazał się również niezastąpionym sojusznikiem podczas wielkiej wojny między-wymiarowej. Nawet pomimo utraty swojej mocy był on zdolny siać spustoszenie w szeregach wroga- głównie dzięki temu, że nie utracił on swojej formy, siły, a także zmysłu strategicznego. Nadszedł jednak moment kiedy Egidio opuścił swiat żywych… W końcu ludzie nie są tak żywotni jak demony. Od tamtego momentu demon postanowił usunąć się w cień, działać incognito i w tajemnicy spełniać przysięgę, którą złożył swojemu przyjacielowi- ochronić familię za wszelką cenę.

Umiejętności


Nazwa Magii: Boska Błyskawica
Obecny Poziom Magii: Podstawowy
Opis Poziomu Podstawowego: Magia Nathaniela daje mu bardzo wiele możliwości już na podstawowym stopniu wtajemniczenia. Dzięki temu nawet przy minimalnym wykorzystaniu jej potencjału zdolny jest do walki z dużo bardziej „zaawansowanymi” przeciwnikami. Boska błyskawica czyni z demona istną elektrownie. Jego namagnetyzowane ciało może w każdej chwili wpłynąć na otoczenie, powodując przy tym wyładowania elektryczne w atmosferze. Naturalny piorunochron posiada pełną zdolność kontroli elektryczności. Ponadto elektryczność to czysta fizyka- w końcu to nic innego niż kontrola ładunków. Dzięki temu Nate zdolny jest chociażby stopić metal- w końcu jako żywy piorun jego ładunki mogą sięgać aż 100 milionów Voltów. Tak więc w skrócie podstawowy poziom magii zezwala Nathanielowi na tworzenie ładunków elektrycznych, magnetyzowanie siebie i przedmiotów przewodzących prąd elektryczny, a także jedną bardzo ciekawą zdolność- może on stać się piorunem przez co może się on poruszać z tak dużą prędkością jakby się teleportował. Na tym poziomie mogą to być jedynie krótkie, pojedyncze „skoki”. Można je jednak powiększyć za pomocą linii wysokiego napięcia, które jako przewodniki prądu elektrycznego mogą przenieść Nate’a na znacznie większe odległości.
Istnieją również pewne zdolności pasywne. Jedną z nich jest niewrażliwość na prąd elektryczny- przywalił w Ciebie piorun? Nic strasznego- możesz mieć to w dupie, w końcu i tak tego nie poczułeś. Ponadto ów prąd elektryczny może chłopaka może nie tylko „podładować” w zasób energii, ale również go uleczyć- wiadomo jednak, że uszkodzenie zależne jest od czasu i źródła energii elektrycznej, do którego Nate ma dostęp.
Istnieje jeszcze jedna- bardzo ciekawa zdolność. Jak wszyscy wiemy przesył informacji, kamery, internet- wszystko to działa za pomocą elektryczności. Nic więc dziwnego, że po podłączeniu się do sieci Nate staje się swoistym „Bogiem”, osobą, która ma dostęp do całej encyklopedii świata. Twoje konto bankowe? Lepiej patrz ile z niego zniknęło. Żona Cię zdradza? Wiem, widziałem jak pieprzyła się z ogrodnikiem- monitoring ochrony bywa bardzo ciekawy.

Opis Poziomu Zaawansowanego: Na tym etapie demon potrafi zestalać prąd elektryczny do czegoś przypominającego ciało stałe. Bariery, elektryczne ostrza czy pioruny niczym z mitologii greckiej nie są dla niego problemem. Na tym etapie pojawia się również efekt „wypalenia”. Prąd elektryczny jest już na takim poziomie, że ostrze z niego stworzone nie zadaje wewnętrznych obrażeń spowodowanych jego przepływem, ale dosłownie wypala obiekt, bądź ciało przeciwnika. Nie jest to jednak jeszcze ten poziom, który zezwoliłby na całkowite przecięcie ciała człowieka jednym cięciem. „Skoki” stają się coraz płynniejsze, a także mogą pokonywać większe odległości. Tak samo zdolność przeglądania sieci usprawnia się, a regeneracja za pomocą prądu jest znacznie efektywniejsza.

Opis Poziomu Wtajemniczonego: Poziom wtajemniczony logicznie zezwala na wykorzystywanie wszystkich poprzednich umiejętności magii Boskiej Błyskawicy. Zestalanie prądu jest znacznie płynniejsze i trwalsze. Wyładowania elektryczne mogą wyrządzić poważne szkody, a w bezpośrednim kontakcie Nate zdolny jest nawet zabić przeciwnika poprzez charakterystyczne „bum” jego głowy. Zestalony prąd nie ma problemów z poważnym poparzeniem, bądź przepaleniem przeciwnika. Wszystkie pozostałe zdolności zostają usprawnione.

Opis Poziomu Mistrzowskiego: Poziom mistrzowski daje Nate’owi całkowitą kontrolę nad jego mocą. Na tym etapie zdolność magnetyzowania siebie bądź przedmiotów może doprowadzić do poważnych zmian atmosferycznych. Regeneracja przepływa sprawnie i możliwe jest nawet odratowanie się z ran śmiertelnych. Ciało Nathaniela płynnie może zmieniać swoją formę w błyskawicę, powoduje to znaczne zwiększenie zasięgu „teleportacji”, która może sięgać już setki metrów. W momencie korzystania z linii wysokiego napięcia nie ma raczej ograniczenia względem odległości. Przeglądanie sieci zajmuje zaledwie ułamek sekundy- nie jest już również wymagany bezpośredni kontakt ze źródłem- wystarczy, że Nate będzie znajdował się w odległości do 30 metrów. Zestalanie może obejmować duże pokłady energii, a także są znacznie twardsze. Wyładowania elektryczne pokrywają duży obszar i odpowiednio użyte mogą zabić przeciwnika bądź doprowadzić do poważnych szkód w postaci wypaleń, etc.

Specjalne Zdolności:
- Długowieczność,
- Powolny proces starzenia,
- Zwiększona siła,
- Zwiększona odporność na ogień i gorąco.
- Odporność na elektryczność (wywołana posiadaną magią)

Zdolności Bitewne:
- Poziom mistrzowski w Muai Thai, Jujitsu oraz Kung Fu
- Mistrzowskie władanie mieczem
- Bardzo dobre władanie sztyletem oraz mieczem dwuręcznym
- Dobre władanie bronią palną
- Zmysł strategiczny

Pozostałe Zdolności:
- Wysoka charyzma
- Umiejętność kontroli swojego ciśnienia
- Biegła znajomość języków: Basic, Demoniczny, Angielski, Japoński, Włoski
- Umiejętność czytania starożytnych języków
- Wysokie zdolności wokalne oraz muzyczne

Pozostałe


Ekwipunek:

Naszyjnik, który potrafi przyjąć 3 formy:
- Miecz jednoręczny
- Miecz dwuręczny
- Sztylet

Ciekawostki:
- Dużo pije
- Nałogowo pali papierosy
- Uwielbia ciastka i wszelkiego rodzaju słodycze
- Czyta komiksy

Strona Konfliktu: *
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Nate 2016-08-02, 20:26, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Aurora Toorop
Człowiek


Karta Postaci
Relacje

26

Gamora

Człowiek

wolny strzelec

magia energii


Co jest grane? Piekielne ogary odgryzły wam języki?

Wysłany: 2016-08-03, 18:36   

No dobrze, zacznijmy może od ogółu. Nie doszukałam się w tekście żadnych rażących błędów ortograficznych, ale te stylistyczne nieco kłuły w oczy. Wkradło Ci się sporo powtórzeń, brakuje kilku przecinków albo znajdują się w nieodpowiednich miejscach i chociaż nie ma to żadnego wpływu na ocenę - warto byłoby przejrzeć tekst jeszcze raz, w końcu Karta Postaci to nasza wizytówka... ;)

Wygląd, charakter i historia są w porządku, degradacja z rangi generała została zaakceptowana (gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości), więc nie trzeba tutaj nic poprawiać. Niestety, z magią jest już trochę gorzej.

Po pierwsze: nie, magia Nathaniela nie daje mu na wstępie żadnych większych możliwości, ponieważ po zdegradowaniu na poziom podstawowy - zaczyna tak jak wszyscy, bez żadnych bonusów. Oczywiście, może stanąć do walki z "dużo bardziej „zaawansowanymi” przeciwnikami", ale jedynie na własną odpowiedzialność, ponieważ nie ma zbyt wielkich szans na wygranie takiego pojedynku. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, right? Albo nie leży martwy w grobie - jak wolisz.

Po drugie: owszem, zjawiska związane z elektrycznością należą do zjawisk fizycznych, ale dotyczą one oddziaływania na ciała mające ładunek elektryczny oraz ich przepływu, a nie kontrolowania samych ładunków. Usuń tą informację, ponieważ jest tutaj całkowicie zbędna. Jeśli chodziło Ci o to, że Twoja moc polega na owej kontroli ładunków elektrycznych - należy to ująć już bezpośrednio.

Przejdźmy jednak do konkretów...

Poziom podstawowy:
  • Tak, biorąc pod uwagę rodzaj zdolności, na poziomie podstawowym można przypisać Nathanielowi takie zdolności pasywne jak przewodnictwo, ale nic poza tym. Pierwszy stopień tej magii nie pozwala na leczenie ran ani też ładowanie się za pomocą pioruna. Taki zastrzyk energii możesz mu podarować dopiero na poziomie zaawansowanym. Podsumowując: bycie żywym piorunochronem, a więc bycie odpornym na obrażenia spowodowane drogą elektryczną (np.: oprzenia prądem, utrata przytomności w wyniku ataku paralizatorem przez jakąś wredną staruszkę) - tak, ładowanie się przy pomocy prądu oraz leczenie ran za pomocą piorunów - nie.

  • Opisz wytwarzane przez niego ładunki elektryczne: jaki mają zasięg, jak długo jest w stanie taki ładunek utrzymać itd., a następnie tak samo postępuj przy każdym kolejnym poziomie magii. Na poziomie podstawowym, Nathaniel może również magnetyzować swoje ciało oraz magnetyzować przedmioty przewodzące prąd, ale (tak jak w przypadku kontroli ładunków) rozpisz na czym miałoby to dokładniej polegać; do czego mógłby to wykorzystać (podaj jakiś przykład).

  • Absolutnie nie - Greed nie jest jeszcze w stanie zmienić tak drastycznie swojego organizmu na poziomie molekularnym, więc nie ma możliwości, aby zamieniał się w piorun i tym sposobem przemieszczał się z miejsca na miejsce. Tą umiejętność również przenieś na poziom zaawansowany.

  • Bycie Bogiem Internetu odpada. Nathaniel może wytwarzać co najwyżej słabe skoki napięcia, które powodują chwilowe odcięcie dopływu sieci. Może także przechwycić jakieś losowe wiadomości oraz informacje albo przypadkowo podpiąć się pod monitoring, ale na pewno nie jest w stanie surfować w ten sposób po sieci i zmieniać numerów kont bankowych (i nigdy nie będzie, ponieważ należy to bardziej do zdolności umysłowych).Poziom zaawansowany:
  • Zestalanie prądu przejdzie, ale na pewno nie wytworzy w ten sposób jakichś wielkich, trwałych barier ani niezniszczalnych mieczy. Taki proces będzie pochłaniał jego własną energię, a wiec im większe przedmioty w ten sposób stworzy, tym bardziej będzie przez to osłabiony.

  • Na tym poziomie Nathaniel może już zamieniać się w piorun i pokonywać w ten sposób odległości. Niestety, takie pojedyncze skoki (nawet przedłużone za pomocą linii wysokiego napięcia) mogą czasem przerzucić go w zupełnie inne miejsce, mijając się więc z celem. Krócej ujmując - będą niestabilne. Rozpisz również ich maksymalny zasięg.

  • Dopisz tutaj ładowanie się za pomocą prądu elektrycznego ze źródła naturalnego (piorunów) oraz technicznego (np.: z gniazdka). Proces ten pochłania jednak sporo czasu i w rezultacie pozwala wyleczyć jedynie drobne rany i skaleczenia.

  • Na tym poziomie może już wytwarzać kontrolowane skoki napięcia, by odciąć lub chwilowo zatrzymać przepływ sieci. Przechwytuje większą ilość wiadomości oraz informacji i chociaż wciąż pojawiają się losowo - może je dobrowolnie przetworzyć (i na przykład przesłać dalej do wybranego łącza). Jest w stanie świadomie podpiąć się do wybranego monitoringu.Poziom wtajemniczony:
Cytat:
Nate zdolny jest nawet zabić przeciwnika poprzez charakterystyczne „bum” jego głowy.

(Jebłam. XD) Błagam, nie zostawiaj tak tego i rozpisz co dokładnie masz na myśli - w przeciwnym razie moja głowa zrobi charakterystyczne "bum".


Poziom mistrzowski:
  • Odratowanie się z ran śmiertelnych nie jest możliwe, ponieważ natura jego magii dotyczy czegoś zupełnie innego. Może zaleczyć jedynie powierzchowne obrażenia oraz wypalić dowolną część ciała przy krwotoku.


Cytat:
W momencie korzystania z linii wysokiego napięcia nie ma raczej ograniczenia względem odległości.

Niestety, ograniczenia są i to teoretycznie dosyć spore - na przykład oceany, przez które nikt jeszcze nie przeprowadził linii wysokiego napięcia. Taka podróż między wymiarami również nie jest możliwa.

Na koniec odsyłam również do regulaminu.

_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Styl został dostosowany do przeglądarki Chrome. Styl oraz wygląd forum zostały zaprojektowane przez Mort'a. Wszelkie prawa zastrzeżone.