Poprzedni temat «» Następny temat
Enzo Nero
Autor Wiadomość
Enzo Nero
Administrator


26

Murarz

Człowiek

Magnetyzm

Wysłany: 2016-06-20, 17:26   Enzo NeroInformacje Ogólne


Imiona: Enzo
Nazwisko: Nero
Pseudonim:* Murarz
Wiek: 26
Rasa: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Zawód: Najemnik
Organizacja/Klan: Mare Calmo (Nieoficjalnie)
Miejsce Zamieszkania: Wszędzie i nigdzie
Rodzina:
Giotto Nero - Brat
Vivienne Nero - Bratowa
James Nero - Bratanek
Amelia Nero - Bratanica
Egidio Nero - Dziadek (nie żyje)
Salvatore Nero - Ojciec (nie żyje)
Felicia Nero - Matka (nie żyje)
Marco Serafino - Daleki krewny

Część Opisowa


Wygląd/Znaki Szczególne: Zacznijmy od pierwszych rzeczy, które rzucają się w oczy. Jest to wysoki chłopak o jasnych włosach, praktycznie zawsze ułożonych w „artystycznym nieładzie”. Dość długawe, jednak trzeba przyznać, że dodając do tego jasną cerę i piękne błękitne oczy, już na wstępie możemy stwierdzić, że urodą grzeszy. I to w dość dużym stopniu. Więc, jeżeli ktoś rzeczywiście uznaje to za grzech, to Enzo z pewnością trafi po śmierci do piekła, hadesu, czy jakiegoś tam innego, złego miejsca. Jego mimika nie jest skomplikowana czy bardzo rozbudowana w związku z tym można u niego przyuważyć najczęściej 2 miny. Szczęście które okazuje przez lekki uśmiech i spokój która jest jego standardową miną. Rzadko kiedy na jego twarzy gości ból czy smutek czy nawet złość. Jak się ubiera? No cóż, nie można nic tu dokładnie opisać gdyż zazwyczaj wszystko przykryte jest czarnym sięgającym do ziemi płaszczem z kapturem który ów jegomość nosi. Warto również dodać iż na jego lewym ramieniu znajduje się tatuaż w kształcie litery "N" prawdopodobnie od nazwiska.
Charakter: Zawsze chłodny i bezwzględny. Poszukujący swojego miejsca na ziemi, jednak ból i uczucie pustki nie pozwala mu nigdzie zagrzać miejsca na dłużej. Jego charakter jest niczym labirynt z tysiącami wejść i tylko z jednym wyjściem. Przybierając swoje prawdziwe ja, robi się spokojniejszy i bardziej poważny, ale wciąż ma zwyczaj żartować i lekceważyć ludzi wokół siebie. Pomimo obecnych ograniczeń w walce jest on bardzo arogancki. Obraża nawet najsilniejszych przeciwników. Mimo arogancji, często chwali swoich wrogów mimo wszystko szybko wraca do swojej egoistycznej osobowości. Enzo wykazuje wielkie zdolności w manipulowaniu innymi, czego następstwem jest to, iż ci zwykle dla niego pracują.Wydaje się mieć nieco skręcone perspektywy w odniesieniu do tego, często unikając odpowiedzialności, twierdząc, że jego podwładni działali dobrowolnie, kiedy tak naprawdę byli przymuszani lub manipulowani przez niego. Enzo wydaje się cieszyć, siadając i wykorzystując swój czas na różne rzeczy, szczególnie gdy opowiada historie, takie jak ta o swoim dzieciństwie.
Historia: Enzo urodził się jako drugie dziecko państwa Nero. Rodzice wybrali dla niego całkowicie inny los niż dla jego brata gdyż pragnęli by został lekarzem jednak mały blondyn widząc treningi swojego starszego brata biegł do niego i niezdarnie próbował powtarzać jego ruchy, co z wiekiem zaowocowało. Już w wieku pięciu lat Enzo ćwiczył ze swoim o 3 lata starszym bratem na takim samym etapie jak on. Chęć naśladowania brata dawało młodemu nie tylko motywację ale również i przyjemność gdyż lubił spędzać czas z Giotto. Gdy ludzie w klanie zaczęli mówić iż ma większy potencjał niż brat zaczął się martwić iż ten pomyśli że próbuje mu odebrać to co od narodzin jest mu pisane dlatego też jeszcze bardziej się starał o jego względy. Po pierwszej oficjalnej misji Giotto, Enzo nawet szybciej od ich mamy pobiegł aby pogratulować bratu i wysłuchać jak to też jest podczas wykonywania zadania. Mimo iż wiele razy słyszał od ojca opowieści o jego licznych potyczkach, historia jego brata wydała mu się ciekawsza. Nie mogąc się już doczekać swojej pierwszej misji Enzo jeszcze bardziej skupił się na treningach. Do tego wszystkiego doszła jeszcze sztuka posługiwania się mieczem. Ojciec dał bowiem swojemu młodszemu synowi oręż który powierzył mu dziadek chłopców jako rekompensatę za to że nie zostanie głową klanu. Blondyn postanowił wtedy że nauczy się prawidłowo władać mieczem aby bronić swojego brata. Po długich dniach, tygodniach, miesiącach a wręcz i latach spędzonych na treningu Enzo wraz z Giotto udali się na pierwszą oficjalną misję tego pierwszego. Oczywiście ta została wykonana bez problemu a dwaj bracia zostali okrzyknięci geniuszami. Teraz czas na trochę smutniejszą część gdyż niedługo po tym ich rodzice opuścili ten świat. Matka przez chorobę z którą się męczyła, a ojciec został zabity. Oczywiście obydwaj nie zamierzali tak tego zostawić i postanowili odnaleźć morderców ojca. Po roku czasu dokonała się długo wyczekiwana zemsta. Po dokonaniu tego wrócili do domu jednak młodszy z braci nie mógł sobie znaleźć miejsca postanowił więc udać się w podróż. Jak pomyślał tak też zrobił i tak oto rozdzieliły się drogi dwóch nierozłącznych braci. Koniec.

Umiejętności


Nazwa Magii: Magnetyzm
Obecny Poziom Magii: Wtajemniczony
Opis Poziomu Podstawowego: Jest to pierwszy poziom tej magii. Enzo jest zdolny do manipulowania metalowymi przedmiotami takimi jak ceowniki i inne tego typu rzeczy. Może je wyginać i ogólnie formować jak mu się tylko zamarzy. Tworzenie konstrukcji z metalu jest nieco kłopotliwe jednak takie do dwóch metrów jest w stanie utrzymać na obszarze 30 metrów od siebie.
Opis Poziomu Zaawansowanego: Zaawansowany poziom niesie za sobą kilka udogodnień. Nie dość że Enzo może lepiej niż wcześniej posługiwać się metalem w jego otoczeniu to jeszcze może używać HEM`u na sobie i przeciwnikach. Używając tego może się unosić w powietrzu jak również może to zrobić ze swoim oponentem. Na tym poziomie jest to niestety tylko 10 metrów nad ziemią a przeciwnik dodatkowo tylko w obszarze 15 metrów od użytkownika może być kontrolowany za pomocą tej techniki. Poza tym wszystkie wcześniejsze umiejętności się wzmacniają (Stwory 10 metrów wielkości i 20 kilometrów zasięgu).
Opis Poziomu Wtajemniczonego: Panowanie nad magnetyzmem na tym poziomie wzrasta. Manipulowanie HEM`em zawartym w ludzkim ciele pozwala mu teraz nie tylko na to aby unieść go w górze ale także na uduszenie go blokując transport tlenu czy też zwyczajne nadanie prędkości ciału i roztrzaskanie go o jakiś twardy przedmiot. Panowanie nad metalem także wzrasta a co za tym idzie nawet zwykły spinacz do papieru może być przy nim uznawany jako broń. Także inne wcześniej opisane zdolności przybierają na sile(Stwory 50 metrów wielkości oraz 1000 km.
Opis Poziomu Mistrzowskiego: Na tym poziomie Enzo może całkowicie manipulować magnetyzmem ( w tym geomagnetyzmem i elektromagnetyzmem). Tworzenie zaawansowanych konstrukcji ze metalu takich jak jakieś stwory czy też budowle to dla niego pikuś. Korzystając z geomagnetyzmu chłopak jest w stanie wzmocnić swój magnetyzm lub manipulować namagnesowanymi skałami zaś elektromagnetyzm jest już bardziej rozbudowany. Przez długotrwałe treningi jest w stanie używać go na bardzo zaawansowanym poziomie. Udowodnił to rażąc swoich przeciwników lekkim ładunkiem elektrycznym lub wyłączając zasilanie w całym budynku. ( Stwór - Nieograniczone)

Specjalne Zdolności:

Zwiększona przyswajalność magii.
Adaptacja do warunków pozostałych wymiarów.
Samodzielność

Zdolności Bitewne:

Spostrzegawczość: Enzo jest bardzo przenikliwym człowiekiem. Nawet Giotto jest pod wrażeniem zdolności brata do pojmowania i dostrzegania niektórych rzeczy. Jest bardzo biegły w znajdowaniu i wykorzystywaniu słabych punktów w technikach swoich przeciwników. Nero potrafi dostosować się do przeciwnika i jego stylu walki. Sam przyznaje, że nie ma w zwyczaju zastanawiać się podczas walki, mimo to jest całkiem spostrzegawczy i potrafi myśleć w analityczny sposób. Umie też rozpoznawać ludzkie cechy związane z walką, takie, jak rzekomy lęk przed śmiercią. Podczas walki można odnieść wrażenie, że Enzo posiada, pewnego rodzaju szósty zmysł.

Zwiększona siła: Enzo posiada bardzo dużą siłę fizyczną, co zwykle znajduje odzwierciedlenie w łatwym korzystaniu z miecza jedną ręką. Wielokrotnie wykazał nadzwyczajną moc. Przykładowo, udało mu się kopnąć z siłą, która odrzuciła przeciwnika w stronę budynku, uszkadzając go oraz może z łatwością rzucić przeciwnikiem na kilkanaście metrów przebijając nim skały. Jest w stanie odeprzeć atak o wiele większego i wizualnie silniejszego przeciwnika swoim mieczem trzymanym w jednej ręce. Jest także w stanie poważnie uszkodzić ogromną wieżę zwykłym ruchem nadgarstka.

Zwiększona szybkość: Nero wykazuje ogromną szybkość i refleks w walce. Nawet wtedy, gdy jest kompletnie zaskoczony atakiem przeciwnika, potrafi bez problemów odeprzeć atak a nawet wykonać kontratak. W ofensywie potrafi wykonać dość szybkie i gwałtowne ataki, uniemożliwiające przeciwnikowi przeprowadzenie kontrataku.

Zwiększona wytrzymałość: Mimo swojego młodego wieku i wątłego wyglądu, Enzo jest bardzo wytrzymałym wojownikiem. Nie ujawniając najmniejszych pozorów, potrafi bardzo dużo znieść. Nero często ignoruje większość urazów, nie cerpi żadnych osłabień pomimo dużej ilości ran i sporej utraty krwi.

Zwiększona zwinność: Pomimo że wygląda dość niewinnie, jest bardzo zwinny. W bitwie potrafi dzięki tej umiejętności skakać od ściany do ściany i trzymać wrogów w swoich wzorach ataku. W ofensywie, jego zwinność daje mu olbrzymią zręczność w walce i jest w stanie zaatakować przeciwnika w kilku różnych punktach z dużą dokładnością i siłą.

Mistrz walki wręcz: Jako były członek straży podczas pilnowania w lochach, nie wolno używać broni, więc musiał być bardzo biegły w walce wręcz. Jego umiejętności są na tyle wysokie, że pozwalają mu na walkę z Giotto jak równy z równym. Podczas walki treningowej ze swoimi kamratami pokonał wszystkich gołymi pięściami pozwalając innym używać magii.

Mistrz skrytobójstwa: Jako najemnik ma bardzo wysokie umiejętności w walce z ukrycia. Kilkakrotnie podczas walki z łotrami pokazuje swoją umiejętność ataków z ukrycia na cel.

Mistrz strategii i taktyki: Pomimo młodego wieku, Enzo wielokrotnie pokazał swoją wnikliwość i przebiegłość. Posiada również wielką intuicję, dzięki której może szybko reagować w niebezpiecznych sytuacjach. Ma niezaprzeczalny talent do myślenia, który z dużym wyprzedzeniem reaguje na zmieniającą się walkę lub na zbliżające się nowe zagrożenia. Potrafi też mocno manipulować ludźmi, niezależnie czy są wrogami, czy przyjaciółmi oraz może bardzo szybko przeanalizować przeciwnika i przystosować się do jego ataków i wykorzystać je przeciw niemu dzięki swojej spostrzegawczości.

Mistrz walki mieczem: Mimo swojego wyglądu, Enzo jest bardzo wykwalifikowany w posługiwaniy się mieczem, stosowaniu potężnych ataków i różnych podstępów. Podczas walki, często zyskuje przewagę nad przeciwnikiem, dzięki swojej zwinności i szybkości.

Pozostałe Zdolności:

Gotowanie : Enzo nie potrafi zbyt dobrze gotować. Jego dania zazwyczaj nie smakują nikomu poza nim. Przez tak długą samotność oraz przyzwyczajenie do swoich potraw nie przeszkadza mu już ich paskudny smak.

Pozostałe


Ekwipunek: Miecz , Harmonijka
Ciekawostki:
- Potrafi grać na harmonijce
- Uwielbia ostre jedzenie
- Jest wrażliwy na zmianę pogody
- Nie lubi zwierząt
- Nie przepada za towarzystwem innych ludzi
Strona Konfliktu: *
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez Enzo Nero 2016-07-03, 16:09, w całości zmieniany 9 razy  
 
Gadu Gadu: 2147483647
 
Giotto Nero
Administrator


Karta Postaci
Relacje

29 Lat

Shadow

Człowiek

Mare Calmo

Moc Przodków


This is reality.

Wysłany: 2016-07-01, 01:19   
  
Multikonta: Erron Black, Marco Serafino, Rorschach


Rodzina:
- Proszę uwzględnić pozostałych istotnych członków rodziny w karcie postaci.

Magia:
- Poziom wtajemniczony to odrobinę przesada. powiedzmy, że możesz tworzyć stałe konstrukcje do 50 metrów, które mają zasięg 1000 kilometrów. Jeśli oddalisz się chociażby metr dalej, twój twór się rozpada na miliony metalowych drobinek.
- Poziom mistrzowski, geomagnetyzm i elektromagnetyzm tylko w śladowych ilościach. Nieznaczne ruchy skał, jakieś małe zwarcia w urządzeniach i tak dalej. Niestety nie przejdzie posiadanie trzech tak potężnych zdolności w jednej.

Ekwipunek:
- Czy twój miecz poza niecodziennym wyglądem, posiada jakieś specjalne zdolności? Jeśli tak to opisz je, jeśli nie, to pomiń ten komentarz.

W dodatku odsyłam do zapoznania się z regulaminem forum :)

Do poprawy
_________________
 
Gadu Gadu: 10593558
 
Enzo Nero
Administrator


26

Murarz

Człowiek

Magnetyzm

Wysłany: 2016-07-03, 15:09   

Poprawione.
_________________
 
Gadu Gadu: 2147483647
 
Giotto Nero
Administrator


Karta Postaci
Relacje

29 Lat

Shadow

Człowiek

Mare Calmo

Moc Przodków


This is reality.

Wysłany: 2016-07-03, 15:14   
  
Multikonta: Erron Black, Marco Serafino, Rorschach


Z przyjemnością akceptuję i zapraszam do rozpoczęcia fabuły!

Zamykam wątek i przenoszę w odpowiednie miejsce.
_________________
 
Gadu Gadu: 10593558
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Styl został dostosowany do przeglądarki Chrome. Styl oraz wygląd forum zostały zaprojektowane przez Mort'a. Wszelkie prawa zastrzeżone.